Chovatelská stanice FCR

XVII. Mezinárodní výstava psů Praha

2.5.-3.5. 2009

MOJE PRVNÍ VÝSTAVA - DESSY BLACK QUEEN BOHEMIA LUXYVET

V sobotu 2. 5. 2009 jsme přijeli na výstaviště do Letňan na naší první výstavu už v 7 hodin ráno. . Daisy byla dost nervózní a já taky, protože jsme něměli dosud žádné zkušenosti s vystavováním.
Zaparkovali jsme před výstavištěm a každý popadl spoustu věcí , poněvadž
já si pořídila látkový stan Kennel na psa a kempinkové židle - nezbytná to součást vystavujících. Daisy je klaustrofobik a tak stejně ve stanu nevydržela a celou dobu byla s mojí kamarádkou Renatou a mojí dcerou Terezkou před stanem. Když jsme našli kruh 1, tak jsme se zabydleli u stěny, aby Daisy měla klid, po chvíli přijeli naši známí Poláčkovi, vrchní a jediná kadeřnice naší slečny Daisy. Vystavovali zde svého flatíka.
Když jsme se zabydleli a zkusili si chození v kruhu, tak jsme se šli podívat po výstavišti a navštívit stánky, které nabízely potřeby pro psy.
Výstava byla zahájena v 9 hodina my holky netrpělivě sledovaly dění v našem kruhu a já obzvlášť, abych nachytala nějaké zkušenosti, jak se má vystavovat flat. Daisy přišla na řadu pěkně pozdě, až někdy v 11 hodin a tak jsme nastoupili do kruhu a plnili povely , které po nás chtěl rozhodčí. Všichni známí nám ukazovali, zdali dobře stojíme, tak jsme to společně zvládli . Jaké bylo pro nás překvapení, když rozhodčí vyhlásil, že Daisy vyhrála 1. místo v otevřené třídě a titul CAC. Pak jsme jěště soutěžili o titul CACIB, ale tam byla lepší jiná fenka. Takové krásné umístění jsme vůbec nečekali a rozhodně jsme z toho meli velikou radost. Dcera Terezka se pišnila Daisinou medailí a hrozně se nadchla pro vystavování. Po zkončení a vyhlášení jsme se šli podívat za bývalým šéfem , který tu vystavoval s partnerkou šeltii.
Sobota 2.5.2009 Kruh 1
Vytavující - majitelka Dana Valentová
Rozhodčí : Adlt Vladimír - hrudníkář
Dessy Black Queen - 24 měsíců a jeden den - 1.5.2007
umístění: V1 - 1.místo v otevřené třídě a titul CAC
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one